Шановні колеги та здобувачі вищої освіти! Запрошуємо Вас до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ». Захід організовано кафедрою експлуатації та технічного сервісу машин Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного і буде проводитись з 05 лютого по 29 лютого 2024 р. включно.

За результатами роботи заходу будуть опубліковані матеріали конференції (тези) у збірнику Матеріалів конференції. Автори зможуть завантажити електронний сертифікат учасника конференції за посиланням у розділі сертифікати учасників конференції

Більш докладну інформацію, щодо вимог до матеріалів тощо для учасників подано на сайті конференції:

Участь у конференції безкоштовна.

Прийом матеріалів розпочато.

Оргкомітет конференції