23 серпня 2023 року відбулось перше засідання кафедри ЕТСМ в новому 2023-24 навчальному році. Обговорення проходило в он-лайн форматі на комунікаційній платформі ZOOM.

На порядку денному стояли наступні питання:

1. Про організацію освітнього процесу на кафедрі у поточному навчальному році. Затвердження плану роботи кафедри.
  2. Затвердження робочих програм дисциплін, що викладаються на кафедрі.
  3. Затвердження методичних вказівок з дисциплін, що викладаються на кафедрі.
  4. Про роботу на освітньому порталі університету.
  5. Затвердження індивідуальних планів викладачів.
  6. Звіти аспірантів кафедри.
  7. Різне.

До відома працівників кафедри було доведено інформацію про організацію навчального процесу на кафедрі в поточному навчальному році; про розподіл навантаження викладачів кафедри; про закріплення дисциплін за викладачами, академічними групами, курсом та напрямком навчання. Представлено та затверджено план роботи кафедри на 2023-2024тнавчальний рік.

Затверджено робочі програми навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі.

Затверджено оновлені методичні вказівки з дисциплін.

Доведено до відома працівників порядок проведення перевірки освітнього порталу навчально-методичним центром університету.

Затверджено індивідуальні плани викладачів кафедри.

Було заслухано поточні звіти аспірантів кафедри першого року навчання. Всі звіти було затверджено колективом кафедри ЕТСМ. Також були заслухані звіти аспірантів кафедри, які закінчили другий та третій рік навчання в аспірантурі. Після обговорення звіти були затверджені, а аспіранти переведені на наступний рік навчання (третій та четвертий відповідно)

В.о. завідувача кафедри ЕТСМ Олександр Григорович Скляр довів до колективу кафедри поточні результати вступної кампанії.

Секретар кафедри ЕТСМ