20 березня  о 15:45 годині на базі спортивного клубу «ТДАТУ-університет» розпочались змагання з волейболу серед професорсько-викладацького складу та співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного в залік міжфакультетської спартакіади «Здоров’я».

Кафедру технічного сервісу та систем в АПК в команді з волейболу механіко-технологічного факультету представляють к.т.н., ст. викл. Андрій Миколайович Бондар та технік Артем Станіславович Комар.

Розклад першого туру змагань з волейболу:

15:45 – 16:30 факультет інженерії та комп’ютерних технологій – енергетичний факультет;

16:30 – 17:15 факультет економіки та бізнесу – механіко-технологічний факультет;

17:15 – 18:00  «Управління» ТДАТУ – факультет агротехнологій та екології.

1-й тур змагань для команди механіко-технологічного факультету з волейболу розпочався з перемоги!

Бажаємо нашій команді успіхів та перемог у наступних турах!