posibnyk-praktykum-proektuvannja-servisnyh-pidpryjemstv25 березня 2019 року вийшов з друку посібник-практикум «Проектування сервісних підприємств» розроблений викладачами кафедри технічного сервісу та систем в АПК, рекомендований до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Автори: к.т.н., доц. Г.І. Дашивець, д.т.н., проф. В.А. Дідурк.т.н., ст. викл. А.М. Бондар.

Рецензентами виступили:

А.А. Волошина доктор технічних наук, професор кафедри мехатронних систем та транспортних технологійТаврійський державний агротехнологічний університет;
В.Б. Мітков кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві, Таврійський державний агротехнологічний університет.

Посібник включає методичні вказівки з виконання практичних робіт по дисципліні «Проектування сервісних підприємств». Тематикою занять передбачено вивчення послідовності проектування підприємств технічного сервісу, методів розрахунку параметрів технологічної частини проекту, принципів компонування виробничого корпусу, розробки генерального плану, планування обладнання окремих виробничих підрозділів.