У середу 27 березня 2019 року о 14:00 годині до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітали поважні гості, які взяли участь у засіданні круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи підготовки спеціалістів в ТДАТУ за ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання», що відбувся на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК. Захід був присвячений питанням особливостей підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Агроінженерія» за ОПП «Технічний сервіс машин та обладнання» механіко-технологічного факультету. В нараді взяли участь провідні товаровиробники Запорізької області, керівники підприємств з технічного сервісу, керівництво університету та професорсько-викладацький склад кафедри (детальніше…).