Акредитація ОНП «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія». Кваліфікація: доктор філософії з галузевого машинобудування

Акредитація освітньої програми, це оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми. Критерії застосовуються з урахуванням стандартів і рекомендацій із забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти. Критерії застосовуються закладом вищої освіти для підготовки відомостей про самооцінювання, а також Національним агентством, його галузевими експертними радами та експертами під час проведення акредитації. В 2023 році проходила акредитацію Освітньо-наукова програма «Галузеве машинобудування» підготовки доктора філософії за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування галузі знань 13 «Механічна інженерія», гарант освітньо-наукової програми, керівник робочої групи  доктор технічних наук, професор кафедри експлуатації та технічного сервісу машин ТДАТУ Журавель Дмитро Павлович.

Вітаю усіх колег з успішною акредитацією у 2023 році! Дякую усім за роботу!

Професор кафедри ЕТСМ Дмитро Журавель

doktor-filosofiyi-gm-prohramy-2023