26 червня 2020 року для фахівців факультету економіки та бізнесу було проведено нараду «Шляхи удосконалення інфраструктури інформаційного освітнього простору при викладанні економічних дисциплін». З доповіддю виступила начальник Науково-методичного центру доц. Болтянська Н.І. Велика увага була приділена  шляхам удосконалення інфраструктури інформаційного освітнього простору, щоб забезпечити формування в сучасних умовах релевантних компетенцій майбутніх фахівців з економіки.

Під час проведення наради неодноразово підкреслювалось, що у сучасних умовах Українська держава і суспільство потребують того, щоб в економіці та громадському житті з’явились фахівці з економіки, здатні власним інтелектом, досвідом, знаннями, уміннями та навичками створювати умови для розвитку економіки і сприяння в державі інвестиційного клімату. Інформація як необхідна умова розвитку правильної навігації поступу економіки держави повинна мати активний характер, бути достовірною та своєчасною. Такими ж повинні бути знання, уміння, навички і компетенції тих, хто займається економікою (детальніше...).

Доцент кафедри ТСС АПК, к.т.н. Болтянська Н.І.