У світлі недавнього спалаху коронавірусної інфекції спостерігається справжній зліт популярності онлайн-освіти. Дистанційна вища освіта – це метод навчання,  при якому викладач і студент знаходяться на відстані один від одного. Вони позбавлені можливості бачитися очно, але можуть спілкуватися і бачитися через інтернет. Деякі фахівці пророкують, що незабаром всі університети перейдуть до нас в планшети і ноутбуки.

В зв’язку з переходом з 09.11.2020 р. міста Мелітополя до червоної зони Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного перейшов на дистанційне навчання. Окрім студентів очного навчання до цієї форми перейшли й слухачі інституту ННІ ЗУП.

Методика проведення екзаменів за допомогою платформи ZOOM була апробована в літню сесію 2020 року. 12.11.2020 р. на платформі ZOOM було проведено екзамен для 41АІ З з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» ведучий викладач доц. Паніна В.В. Результати сесії відображені в електороному журналі. Дистанційне навчання в реаліях сьогодення є найкращою альтернативою в боротьбі з поширенням захворювання.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна