4-6 жовтня 2022 у Львівському національному університеті природокористування (м. Дубляни) відбулась ХI-ої Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології в енергетиці та АПК».

Робота конференції проходила за наступними секціями:
Секція 1. Інформаційні технології в енергетичних системах, в тому числі з відновлюваними джерелами;
Секція 2. Інформаційні технології в забезпеченні енергоефективності, ресурсо- та енергоощадності;
Секція 3. Інформаційні технології в АПК;
Секція 4. Проектний менеджмент;
Секція 5. Інформаційні технології економіко-екологічної оцінки проектів і систем в енергетиці та АПК.

Кафедру  експлуатації та технічного сервісу машин  на конференції представляли викладачі наукова діяльність та інтереси яких тісно пов’язані з тематикою науково-практичного заходу: д.т.н., проф. Дмитро Павлович Журавель і к.т.н., доц. Борис Володимирович Болтянський. Матеріали конференції будуть опубліковані у фаховому збірнику наукових праць Львівського НАУ «Агроінженерні дослідження» і міжнародному журналі «TEKA».

Доцент кафедри ЕТСМ Борис Болтянський