21 листопада 2018 року до навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів кафедри технічного сервісу та систем в АПК завітали студенти других та третіх курсів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. До живої лабораторії студентів факультету економіки та бізнесу супроводжувала в.о. зав. кафедри ПТБД, к.е.н., доцент  – Лариса Олексіївна Болтянська.

Викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПК, а саме к.т.н., доцент  Борис Володимирович Болтянський та асистент Сергій Михайлович Григоренко розповіли про лабораторію, провели гостей по основних аудиторіях та обґрунтували призначення кожної частини, елемента, вузла, що є невід’ємною складовою матеріально-технічної бази навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів. Студенти з цікавістю слухали розповідь викладачів про особливості утримання птиці, здобутки та майбутні плани розвитку живої лабораторії. Деякі слухачі були здивовані бачити виробниче обладнання та спостерігати за перепелами на території Таврійського державного агротехнологічного університету.

hosti-z-ptbd-1

hosti-z-ptbd-2hosti-z-ptbd-3