24 травня 2019 року за ініціативи викладачів Мелітопольського вищого професійного училища Кардашової Наталі Григорівни та Пачіної Наталії Єгорівни, на запрошення та сприяння кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи» до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного завітала група майбутніх кухарів-барменів другого року навчання. Учні відвідали заклад з метою ознайомлення із напрямами підготовки, за якими готує фахівців ТДАТУ ім. Дмитра Моторного.

Гостей по університету супроводжувала к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРСКулик А. С. Учні завітали до кафедри технічного сервісу та систем в АПК, а подив та захоплення у гостей викликала навчально-наукова лабораторія з утримання та розведення перепелівПро особливості функціювання лабораторії, будову пташника, а також утримання та розведення перепелів докладно розповів майстер виробничого навчання Сергій Михайлович Григоренко (детальніше…).