3 червня 2021 року на кафедрі ТСС АПК було проведено позапланове засідання кафедри, на якому розглядалось кадрове питання про обрання на посаду старшого викладача Дерези С.В.

На розширене засідання був запрошений декан механіко-технологічного факультету д.т.н., професор Кюрчев С.В. Дереза С.В. звітував про виконану роботу за звітній період. Під час обговорення виступив завідувач кафедри доцент Смєлов А. О., який наголосив на тім, що претендентом на посаду були виконані всі пункти, зазначені в контракті викладача, та охарактеризував його як відповідальну та працьовиту людину. Наприкінці виступив проф. Кюрчев С.В. Він надав Дерезі С.В. позитивну характеристику, подякував за відмінну роботу та побажав колективу підтримати про продовження контракту на наступний термін роботи.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська