14-го листопада 2018 року, відбулась планова робоча поїздка до Бердянського району Запорізької області. Профорієнтаційна група працювала у складі ст. викл. кафедри технічного сервісу та систем в АПК Бондара А.М. (МТФ) і доц. Сахно Л.А. (ФЕБ).
В результаті проведеного заходу було відвідано 3 школи, а саме: Осипенківську ЗОШ, Н.Петрівську ЗОШ та Червонопільську ЗОШ. Загальна кількість випускників, присутніх у цей день в школі, склала 36 осіб.
Під час зустрічі з викладачами Таврійського державного агротехнологічного університету випускники отримали повну інформацію про наш навчальний заклад. Також були роздані профорієнтаційні матеріали та інформація про підготовчі курси. Також викладачами було проведене анкетування учнів 11-х класів.

do-shkil-berdyanskogo-rajonu-1 do-shkil-berdyanskogo-rajonu-2