З метою залучення потенційних абітурієнтів та усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією цього тижня на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» проводилися планові заходи з профорієнтаційної роботи.

Так, 13-го листопада 2018 року відбувся виїзд співробітників кафедри ТСС в АПК до сільських шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли: доцент кафедри ТСС в АПК Болтянський Б.В., ст. викл. Дереза С.В., ст. викл. кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Кулик А.С. та студент 14МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Дзюба І.Ю.

1 2 2.1

Проведено співбесіди з диреторами шкіл, завучами та класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам, програми закордонних практик, інформація про підготовчі курси, День відкритих дверей тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

4 3

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріальну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

7 8 9 10 14

Було відвідано п’ять загальноосвітніх шкіл, в яких є випускні класи, а саме: Партизанська ЗОШ (с. Новопавлівка) (10 випускників), Орлівська ЗОШ  (5 випускників), Єлизаветівський НВК (9 випускників) Інзівська ЗОШ (6 випускників) та Маринівська ЗОШ (5 випускників). Загальна кількість випускників по цим навчальним закладам сладає 35 чоловік.

12

В ході проведення анкетування була зібрана інформація про учнів, їх адреси та контактні телефони.

13 15