proektuvannja-servisnyh-pidpryjemstv-navchalno-metodychnyj-posibnykНа кафедрі технічного сервісу та систем в АПК викладачі підготували друкований посібник для самостійної роботи студентів з дисципліни «Проектування сервісних підприємств», рекомендований до друку рішенням вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Автори: к.т.н., доц. Дашивець Г.І., к.т.н., ст. викл. Бондар А.М.к.т.н., доц. Паніна В.В.

Рецензентами виступили:

А.А. Волошина доктор технічних наук, професор кафедри мехатронних систем та транспортних технологійТаврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;
В.Б. Мітков кандидат технічних наук, доцент кафедри машиновикористання в землеробстві, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Навчально-методичний посібник складається з 11 розділів і призначений як керівництво для організації аудиторної і позааудиторної самостійної роботи по підготовці та виконанню практичних робіт при вивченні дисципліни «Проектування сервісних підприємств». Посібник надруковано з метою підвищення якості освітнього процесу в вищому навчальному закладі. Видання містить завдання та вказівки для самостійної роботи, тестову базу для контролю знань. Матеріал посібника призначений для підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «магістр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія»