Система забезпечення якості вищої освіти в Україні складається із внутрішньої та зовнішньої систем.

Система внутрішнього забезпечення якості – загальна політика, стратегія і процедури забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в університеті, розподіл відповідальності за удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості, що передбачає низку завдань, заходів і процедур, моніторинг та аналіз результатів діяльності на всіх рівнях організаційної структури університету, в тому числі щодо забезпечення якісного здобуття знань, навичок та інших компетентностей відповідно до стандартів вищої освіти.

Так, 14 травня 2019 р. було проведено планове засідання Відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ. Кафедру технічного сервісу та систем в АПК на засіданні представляли: завідувач відділу, доц. Радміла Вікторівна Скляр, доц. Наталія Іванівна Болтянська, доц. Андрій Олександрович СмєловНа засіданні обговорювалися наступні питання:

• відповідність навчально-методичних комплексів з дисциплін факультетів Положенню про НМКД;
  • відповідність електронних навчальних курсів з дисциплін Положенню про ЕНК;
  • розробка плану роботи Школи педагогічної майстерності на наступний навчальний рік;
  • пропозиції викладачів кафедр щодо удосконалення та впровадження анкети «Викладач очима студентів».

За результатами роботи було прийнято рішення привести у відповідність всю документацію з розглянутих питань.