2 жовтня 2019 року наукова бібліотека Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного проводила захід на тему: «Навчись легко вчитись». В цьому заході приймала участь 12 АІ група, куратором якої є викладач кафедри технічного сервісу та систем в АПК  к.т.н., доцент Валерія Валеріївна Паніна.

Співробітники бібліотеки ознайомили студентів з вступом країн до Болонської угоди, про її переваги та недоліки. Як студенти різних країн ставляться до отримання знань у вищих навчальних закладах.

Крім того, студенти відгадували загадки та ребуси, усвідомили, що для покращення роботи головного мозку необхідний відпочинок (сон), збалансоване питання та заняття спортом. Також вони отримали практичні навички з вміння швидкого читання.

Студенти 12 АІ групи разом с куратором вдячні організаторам і науковій бібліотеці ТДАТУ за проведення цього заходу.