Профорієнтаційна робота в умовах карантину вимагає від викладачів додаткових зусиль в знаходженні різноманітних методів та заходів, які б заохотили майбутніх випускників приймати в ній активну участь. Великою перешкодою в проведенні цієї роботи стало дистанційне навчання в деяких школах, але незважаючи на це, був знайдений вихід з цієї ситуації – були створені групи у месенджерах (VIBER та TELEGRAM). Це дає змогу своєчасно доводити профорієнтаційну інформацію до майбутніх випускників. Наприклад: інформацію про спеціальності нашого ЗВО, відповідні предмети ЗНО, участь у предметних олімпіадах та перевагах які вони надають, термін проведення «Дня відкритих дверей» та ще багато корисної та цікавої інформації. Але найкращого результату можливо досягти лише під час «живого» спілкування. Саме тому, 2-го грудня 2020 року, відбулась робоча поїздка до Бердянського району Запорізької області. Профорієнтаційна група працювала у складі: ст. викл. Бондар А.М. та ст. викл. Новик О.Ю.

Було відвідано 5 шкіл, а саме: Дмитрівську ЗОШ, Троянівську ЗОШ, Андрівську ЗОШ, Новотроїцьку ЗОШ, Андріївську ЗОШ. Під час зустрічі з випускниками був проведений І-й тур Всеукраїнської  предметної олімпіади з «Української мови та літератури». Також були роздані додаткові профорієнтаційні матеріали. Керівництво навчальних закладів всіляко сприяло проведенню такої роботи.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.