За підсумками роботи наукових гуртків 13 листопада на кафедрі ТСС АПК було проведено науково-технічну конференцію магістрантів і студентів. Здобувачі вищої освіти з наукових гуртків кафедри підготували та презентували доповіді за результатами своєї роботи, а також були написані тези до збірників. Зі словами привітання на початку конференції до учасників звернувся завідувач кафедри професор, доктор технічних наук Дідур В.А.

В конференції прийняли участь 27 здобувачів вищої освіти, серед яких були як бакалаври 3-го і 4-го курсів, так і магістри 1-го та 2-го року навчання, які продемонстрували неабияку здатність до саморозвитку та самовдосконалення.

У номінації «Найкраща наукова доповідь» було відзначено три доповіді: Кривди В.Д. 41 АІ «Методика проведення досліджень мийної здатності мийного засобу ТЕХМОС-2», керівник: к.т.н., доц. Смєлов А.О.; Омеляненка А.В. 26 МБ АІ «Аналіз технологій видалення рідкого гною на свинофермах», керівник: д.т.н., проф. Мілько Д.О.; Шац Н.О., 41ЦБ «Створення громадської молодіжної організації (ГМО) «Союз ділової молоді України» стосовно розвитку соціально-навчальних інфраструктур та покращення конкурентоздатності ділової молоді на ринку праці», керівник: ст. викл. Грицаєнко І.М.