Шановні колеги, викладачі і співробітники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає Вас з Днем працівників сільського господарства України!

z-dnem-pratsivnykiv-silskogo-gospodarstva-ukrayiny-2019

Кожного року у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Свято присвячене аграріям країни, було засноване в 1993 році, коли Президент підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції. Сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від працівників сільського господарства залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя. На території України знаходиться 32 млн гектарів чорнозему, що становить третину орних земель всієї Європи. Головними продуктами сільськогосподарського виробництва в Україні були і є цукрові буряки, картопля, молоко, м’ясо, зерно.

В цей день вітаємо всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з обробітком нашої землі, збиранням, переробкою та заготівлею її плодів, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу!

Поваги, достатку, здоров’я, злагоди і благополуччя Вам і Вашим родинам!

З Днем працівників сільського господарства!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК