23 квітня 2019 року на кафедрі технічного сервісу та систем в АПК була проведена олімпіада з дисципліни «Механізовані технології в виробництві с.-г. продукції» на тему: «Машинне доїння корів і первинна обробка молока» згідно з навчальним планом к.т.н., доц. Болтянського Б.В. В заході прийняли участь 18 студентів третього курсу механіко-технологічного факультету 11-14 САІ груп.

Олімпіада проводилась три етапи: тести, кросворд, розбирання і збирання доїльних стаканів на час. Переможцями олімпіади стали студенти, які набрали найбільшу кількість балів за сумою усіх етапів. За успішну участь у олімпіаді переможці отримали додаткові бали до загального рейтингу з дисципліни «Механізовані технології в виробництві с.-г. продукції»І-е місце – Алдошин А.С. (20 балів), ІІ-е місце – Юшко А.В. (15 балів) та ІІІ-е місце – Сітало Д.В. (10 балів), всі три переможця навчаються в 13 САІ групі. За участь у олімпіаді, при умові виконання трьох етапів, учасники отримали по 5 заохочувальних балів.