Студентський науковий клуб – це об’єднання студентів за інтересами наукової діяльності, метою якого є всебічне сприяння покращенню їх професійних здібностей. Основною метою студентського клубу є виховання і самовиховання на основі ініціативи, самодіяльності й всебічного прояву здібностей кожного студена – члена клубу.

Найважливішими функціями студентського клубу є:

• Стимулювання суспільної активності шляхом організації діяльності студентів;
  • Розвиток соціально-культурної творчості;
  • Широке спілкування в результаті спільної діяльності;
  • Забезпечення культурного відпочинку й розваг.

27 вересня 2019 року на кафедрі ТСС АПК було проведене перше засідання клубу за інтересами «Птахівник» під керівництвом к.т.н, доц. Скляр Р.В. Основними завданнями роботи клубу є:

• поглиблене вивчення особливостей механізованого утримання птиці;
  • формування практичних навичок по складанню оптимальних раціонів для різних статевовікових груп перепелів;
  • експериментальні дослідження впливу різних кормових сумішей на продуктивність перепелів;
  • дослідження замкнутого виробничого циклу утримання перепелів;
  • підвищення рівня індивідуальної і самостійної роботи;
  • формування соціальних навичок та вміння працювати у команді.

На засіданні клубу відбулось знайомство всіх учасників, обговорення завдань та напрямків діяльності, було проведено екскурсію в навчально-наукову лабораторію з утримання та розведення перепелів і розглянуті питання першого заняття згідно затвердженого плану роботи.