В науковому житті університету та країни в цілому безпосередню участь приймають викладачі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК». Серед пріоритетної діяльності профессорско-викладацького складу кафедри вважається участь у семінарах, конференціях, симпозіумах на різних рівнях.

25 вересня 2019 року на кафедрі ТСС АПК був проведений розширений науковий семінар, до я кого були залучені першокурсники 12АІ групи освітньо-професійної програми «Технічний сервіс машин та обладнання» спеціальністі Агроінженерія. В рамках семінару були заслухані дослідження аспірантів та молодих науковців. Ця подія висвітлює напрямки руху наукових досліджень на кафедрі.

Проведення, таких сумісних з студентами, наукових семінарів сприяють розвитку сучасних поглядів у молоді і знайомству їх зі складом кафедри.