Свою роботу завершила IІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка проходила з 30 січня по 24 лютого 2023 року на базі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин.

В сьогоднішній непростий час в сучасному закладі вищої освіти важливою є участь здобувачів вищої освіти в науковій роботі наукових лабораторій університету та обговорення отриманих результатів наукових досліджень на міжнародних конференціях.

В роботі конференції прийняли участь 188 співробітників закладів вищої освіти України та зарубіжжя, науково-дослідних установ, здобувачів наукових ступенів, докторантів, аспірантів, магістрантів та здобувачів вищої освіти. Для обговорення на форумі було представлено 142 доповіді. Робота конференції була плідною та цікавою.

Результатами роботи конференції стало видання Матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» та була сформована Програма Міжнародної конференції. Кожен доповідач міг завантажити електронний сертифікат учасника конференції за посиланням у розділі Сертифікати учасників конференції.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім учасникам конференції за активну участь в поданні матеріалів та їх обговоренні на форумі.

Кафедра експлуатації та технічного сервісу машин