pidvyschennja-profesijnoji-majsternosti-vykladachiv-obovjazkova-peredumova-jakisnoji-osvity-1Наявність освіти визнається обов’язковою передумовою успішної кар’єри та професійного зростання, тобто, від її якості напряму залежить майбутній стан ринку праці певної галузі. Якісна освіта передбачає, зокрема і постійне удосконалення викладання різноманітних дисциплін у ЗВО, яке полягає у використанні нових сучасних методів та підходів, що можуть відрізнятись від традиційних. Нерідко до традиційних методів передачі знань у вітчизняних ЗВО відносять такі технології викладання, що використовувались ще мало не півстоліття тому, а більшість із них є пережитками минулого, зокрема тоталітарного режиму. Проте, сучасні глобалізаційні процеси у різноманітних сферах, де і буде здійснюватись практичне застосування засвоєних здобувачами вищої освіти у ЗВО знань, вимагають від молодих фахівців використання у своїй роботі сучасних, прогресивних, інноваційних і гнучких методик та інструментів. Останні можна опанувати лише із вдалим поєднанням як традиційних, так і не традиційних способів викладання. Застосування викладачем таких механізмів подачі матеріалу та стимулювання зацікавленості студентів у вивченні певної дисципліни є об’єктивною передумовою становлення в Україні системи якісної освіти. Співробітники кафедри ТСС АПК постійно працюють над вирішенням цих питань і найбільш цікаві здобутки з цього напряму доповідаються на методичних конференціях і публікуються в науково-методичному збірнику ТДАТУ. Сьогодні вийшов з друку Збірник науково-методичних праць «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти» (завантажити збірник), в який увійшли і статті науково-педагогічних працівників кафедри.