Мешканці села Костянтинівка Мелітопольського району 3 листопада відзначали 160-річчя з дня заснування села. Привітати костянтинівців з ювілеєм їхнього малої Батьківщини приїхали народний депутат України Сергій Мінько, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, глави Мелітопольської райдержадміністрації та райради, депутати обласної, районної та Костянтинівського рад.

Звертаючись до жителів найбільшого села в Україні, депутат Верховної Ради Сергій Мінько відзначив, що сьогодні Костянтинівка – сучасне село, яке славиться працьовитими людьми. Найяскравіші представники громади були відзначені подяками голів облдержадміністрації та облради, а також грамотами обласної та районної рад.

З метою популяризації Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного представники кафедри ТСС АПК зі студентами прийняли участь в означених заходах в селі Костянтинівка.

Урочистості з нагоди Дня села проходили на місцевому стадіоні. На сцені розгорнулися офіційні заходи з нагоди 160-річчя від дня заснування села. Тут розгорнулися численні кафе, ярмарок декоративно-прикладного мистецтва, батути для дітей.