4 листопада 2019 року свій 50-річний ювілей відзначає професор, доктор технічних наук кафедри технічного сервісу та систем в АПК Дмитро Павлович Журавель!

Вітаємо з 50-річним Ювілеєм Журавля Д.П.

Шановний Дмитро Павлович!

Прийміть сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого 50-річчя від професорсько-викладацького колективу кафедри ТСС АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Ваша виняткова працелюбність, професіоналізм, вміння мислити та вболівати за свою справу зробили вагомий внесок у розвиток освіти та науки. Ваші успішні наукові рішення базуються на точних і глибоких наукових знаннях. Ваша самовідданість роботі забезпечила повагу, вдячність і довіру серед університетської спільноти.

У день 50-річного ювілею бажаємо Вам перш за все міцного здоров’я, невичерпних сил, подальших звершень, нових горизонтів, а також миру, щедрої долі, сімейного затишку і щасливих довгих літ!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК