Завдяки вже проведеній профорієнтаційній роботі були створені бази даних випускників закладів загальної середньої освіти Приморського району Запорізької області, що дозволяє співробітникам кафедри адресно працювати з майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Зокрема:

– підтримання профорієнтаторами зв’язку з учнями та класними керівниками шкіл, проведення індивідуальної роз’яснювальної роботи через соціальні мережі, в телефонному режимі;

– створення вайбер груп для учнів шкіл та їх батьків із розміщенням фото- відеоматеріалів та відповідей на виникаючі питання.

З метою залучення потенційних абітурієнтів та усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією цього тижня на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» проводилися чергові заходи з профорієнтаційної роботи.

Так, 3-го лютого 2021 року відбувся виїзд співробітників кафедри ТСС  АПК до сільських шкіл Приморського району Запорізької області. До складу групи увійшли:  доцент  кафедри ТСС АПК Болтянський Б.В., завідувачка кафедри ПТБД, доцент Болтянська Л.О., доцент кафедри технічної механіки та комп’ютерного проектування імені професора В.М. Найдиша Дереза О.О. та ст. викл.  кафедри ТСС АПК  Дереза С.В.

В ході поїздки були відвідані наступні навчальні заклади: Коларівська ЗОШ (с. Болгарка), Єлисеївський НВК, Радолівська, Зеленівська та Юріїівська ЗОШ.

Крім того, 5-го лютого співробітниками університету, а саме: доцентом Болтянським Б.В. та доцентом кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Захарченко О.Г. була організована та проведена зустріч з учнями 11-го гімназії №8 м. Мелітополя.

Проведено співбесіди з директорами шкіл, завучами, класними керівниками 11-х класів. Від співробітників кафедри учні та їхні класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (календарі, буклети ТДАТУ та по факультетам, умови вступу до ТДАТУ у 2021 р., інформацію про дисципліни ЗНО для усіх спеціальностей тощо) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів.

Від учнів відвідуваних шкіл була отримана інформація про предмети ЗНО, на які вони зареєструвалися.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ