Дорогі ветерани, шановні жителі міста Мелітополя!
Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас з 76-тою річницею визволення міста Мелітополя!

z-76-oju-richnyceju-vyzvolennja-melitopolja...

Сьогодні визначна дата в історії нашого міста, саме 23 жовтня Мелітополь був звільнений від німецько-фашистських загарбників. Цього року відзначається 76-та річниця від вигнання окупантів з територій міста Мелітополя.

За наше місто велися тяжкі бої, ціною втрат десятків тисяч життів наші визволителі здобули перемогу, 87 осіб отримали звання героїв за звільнення Мелітополя.

Ми ніколи не забудемо про втрати і завжди пам’ятатимемо тих, хто віддав власне життя, захищаючи власну землю. Пройшло 76 років і живих учасників тих подій, які святкували перемогу, залишилися одиниці. Сьогодні ми висловлюємо вдячність і низько вклоняємося усім визволителям за мужність і відвагу.

Бажаємо всім щастя, добробуту та чистого мирного неба над головою, яке боронили наші прадіди.

Зі святом і слава визволителям Мелітополя!

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК