В центрі інформаційних технологій і систем університету проводиться щоквартальний моніторинг сайтів кафедр ТДАТУ. 22 жовтня ЦІТІС оголосив вебометричний рейтинг веб-сайтів 27 кафедр нашого університету за IІІ квартал 2019 року за наступними параметрами:

1. Присутність (PRESENCE) – об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів;
2. Видимість, прозорість (VISIBILITY) – кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри;
3. Відкритість (OPENNESS) – кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.

Веб-сайт кафедри технічного сервісу та систем в АПК за сумою трьох показників посів перше місце, зайнявши другу та першу сходинку за показниками присутність та видимість, прозорість відповідно. За своєчасне оновлення і наповнення матеріалів на сайті кафедри ТСС в АПК відповідальні к.т.н., доц. Болтянська Н.І. та технік І категорії Комар А.С. (детальніше…).