Шановні захисники України, дорогі українці!

Шановні колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

vitajemo-z-dnem-zahysnyka-ukrajiny-ta-svjatom-pokrovy-presvjatoji-bohorodyci-2019

14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Здавна українцям притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо усі свої надії.

Також 14 жовтня було проголошено Днем Українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею. Історія українського козацтва – це одна з найвеличніших сторінок життя нашого народу. В найтяжчі часи козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України.

Сьогодні українці святкують День захисника України, як символ нерозривного зв’язку багатьох поколінь захисників України, та пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз. Ми дякуємо вам, шановні українські воїни та оборонці територіальної цілісності України, за вашу мужність та щоденну самовіддану працю! Ви уособлюєте справжній зміст слів: «патріотизм», «відвага» та «борг честі».

Бажаємо усім мирного неба, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, незгасимої енергії, завзяття і сили! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці оберігає на життєвому шляху від бід, зла та негараздів! І нехай кожен день несе Вам тільки радість.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК