19 січня свій 90-й день народження відзначив професор кафедри технічного сервісу та систем в АПК, кандидат технічних наук, почесний житель міста Мелітополя Ігор Сергійович Сірий.

На вченій раді університету іменинника з ювілейною датою привітали ректор  ТДАТУ д.т.н., проф. Володимир Миколайович Кюрчев,  виконуючий обов’язки міського голови Роман Романов, представники виконавчої міської влади, голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик, представники ради ветеранів ТДАТУ та м. Мелітополя, голова профкому ТДАТУ, колективи факультетів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Мотрного, а також колеги та друзі. Окреме привітання приготували співробітники рідної кафедри ювіляра і побажали йому міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, терпіння на довгі роки та плідної праці.