Шановні українці, колеги та студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!
Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК вітає Вас з Днем Соборності України!

tss-apk-vitajemo-z-dnem-sobornosti-ukrajiny-2020

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину державу, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.

Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки – об’єднання  східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу.  І хоч на той час українцям не вдалося реалізувати бажане, однак саме ця подія стала яскравим виявом прагнення людей до національної єдності. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

Бажаємо всім українцям любові до рідної землі. Миру, злагоди, добробуту і мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в демократичну, соборну та економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК