Задля забезпечення підготовки фахівців, які не тільки в теорії, а й на практиці компетентні в своїй роботі в ТДАТУ впроваджено дуальну форму навчання, в рамках якої за кожним студентом закріплено куратора дуального навчання. В обов’язки куратора входить підтримка, консультування та контроль підопічного. Так на кафедрі ТСС АПК доцент Паніна В.В. є керівником 5 студентів дуального навчання: Баришенський І.Г., Мітєв К.О., Мельников В.Я., Сливка А.О., Шавков П.А. За результатами моніторингу куратором дуального навчання три студента (Мітєв К.О., Сливка А.О., Шавков П.А.) працюють трактористами-машинистами, Мельников В.Я – учень оператора ЧПУ, Баришенський І.Г. – інженер по обслуговуванню автотранспорту. Пріоритет дуального навчання полягає в тому, щоб випускник володів усіма необхідними компетенціями для якісної та успішної роботи. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна