В період роботи наукового гуртка, його учасники провели великий обсяг теоретичної та експериментальної роботи під керівництвом д.т.н., проф. Мілька Д.О. Атаманова Ф.І. магістр 14 МБ АІ підготувала доповідь на І Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» 01-24 квітня 2020 р. Учасниками наукового гуртка приймається безпосередня участь у створенні експериментальних дослідних установках та складанні програм та методик експериментальних досліджень відповідно до наукової тематики кафедри ТСС в АПК. Магістрами Омел’яненком А.В., Ярошенком О.С., Федоренком В.А., та Голіком О.О. отримано патенти на корисну модель відповідно «Культиватор міжрядного обробітку», «Спосіб відновлення опорних поверхонь котків машин на гусеничному ходу», «Вібраційно-пластинчастий корпус плуга»«Самогодівниця для видачі сипких кормів» у співавторстві з керівником гуртка. Науковий потенціал кафедри має всі шанси поповнитись новими амбітними колегами завдяки невтомній праці співробітників кафедри ТСС АПК. Наукові основи є всеосяжною базою для створення заможної та суверенної держави.

Д.т.н., проф. Мілько Д.О.