У третю неділю листопада в Україні відзначається День студента. Для Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного це визначна дата, бо в цей же день відзначається День працівника сільського господарства, а університет безпосередньо працює за цим напрямом. 14 листопада в Центрі культури і дозвілля відбувся святковий концерт, присвячений цим святам.

З нагоди Міжнародного дня студента Мелітопольською міською радою були нагородженні активні студенти, які приймали участь як у науковій роботі так і у громадському житті університету. Кураторська 12 АІ група під керівництвом доц. Паніної В.В. були приємно вражені вагомим внеском у розвиток молодіжної політики міста Мелітополя студентами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Студенти підшефної 12 АІ групи також приймають участь у житті університету, маємо сподівання, що наступного разу вони також будуть нагороджені університетом (детальніше…).