13 листопада 2019 року за ініціативи викладача ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» Сердюк Наталії Володимирівни, запрошення декана факультету агротехнологій та екології к.с.-г.к., доц. Іванової І.Є. та сприяння кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відвідала група випускників коледжу з м. Василівка, Запорізької обл. Студенти завітали до нашого закладу з метою кращого ознайомлення із напрямами підготовки, за якими готує фахівців ТДАТУ.

Старший викладач кафедри ХТ та ГРС Кулик А.С. супроводжувала гостей по території ВНЗ. Майбутні студенти завітали до кафедри технічного сервісу та систем в АПК, а саме до навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелівПро особливості організації замкнутого циклу вирощування птиці, будову пташника, особливості утримання та розведення перепелів детально розповів майстер виробничого навчання Сергій Михайлович Григоренко (детальніше…).