Подорож по світу завжди захоплює – це нові землі, зустрічі, враження. Широкий світогляд, вміння орієнтуватися в мультикультурному середовищі, швидко реагувати на зміни та знаходити спільну мову будь з ким – якості, які не лише полегшують життя, а й сприяють кар’єрі. Стажування та навчання за кордоном – один із найкращих способів їх розвинути, а заразом подивитися світ та завести нові знайомства. Міжнародний відділ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного пропонує не тільки подорожі, але і можливості стажування за кордоном. Студент, який показав достатньо вмінь в навчанні та здатність до праці, має право обрати країну де може проявити ці здібності.

З цими можливостями 13 листопада були ознайомлені студенти 12 АІ групи та їх куратор викладач кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» доц. Паніна В.В. В цьому їм допомогла начальник Міжнародного відділу Єфіменко Л.М.