6 листопада 2019 року відбулась спільна профорієнтаційна поїздка викладачів кафедр ТСС АПК і ТМ та КТ ім. проф. В.М. Найдиша Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного до м. Енергодар. Представниками від нашого університету стали: ст. викладач А.М. Бондар (кафедра технічного сервісу та систем в АПК), ст. викладач О.Ю. Михайленко (кафедра технічної механіки та комп`ютерного проектування ім. професора В.М. Найдишаі студент 11 МБ АІ групи спеціальності «Агроінженерія» Антропов Ярослав, а також представники факультету економіки та бізнесу. Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів була представлена необхідна інформація про наш ВНЗ, проведено анкетування, викладачі розповіли учням про переваги навчання в ТДАТУ ім. Дмитра Моторного, про закордонні практики та дуальне навчання. (детальніше…)