17 лютого 2020 року на механіко-технологічному факультеті ТДАТУ для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 208 Агроінженерія розпочались комплексні державні кваліфікаційні екзамени. З метою перевірки якості освіти та своєчасного проведення державної атестації для здобувачів ВО наказом №54 – С «Про затвердження складу екзаменаційної комісії» в університеті створили дві спеціалізовані комісії, зі співробітниками кафедри технічного сервісу та систем в АПК в їхньому складі.

В складі першої екзаменаційної комісії, головою якої запрошено д.т.н., професора, завідувача кафедри оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова Харківського національного технічного університету сільського  господарства імені Петра Василенка – Миколу Прокоповича Артьомова, працює професор кафедри ТСС АПК д.т.н. Дмитро Олександрович Мілько. До складу другої екзаменаційної комісії, головою якої обрали д.т.н., професора, завідувача  кафедри енергетичних машин та технічного сервісу в АПК відокремленого підрозділу Національного  університету біоресурсів і природокористування України «Бережанського агротехнічного інституту» Сергія Івановича Пастушенко, працюють викладачі кафедри ТСС АПК: д.т.н., проф. Володимир Аксентійович Дідурд.т.н., доц. Дмитро Павлович Журавель.

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен у студентів спеціальності 208 Агроінженерія освітньо-професійної програми Агроінженерія проводиться з метою перевірки у студентів якості засвоєних знань, та вмінню оперативно вирішувати інженерні задачі аграрного напрямку. Державна атестація магістрів проводиться в відповідях на питання білету в письмовій формі, які теоретично обговорюються з членами комісії. На підготовку питань відводиться регламентований час.