У листопаді на черговому засіданні наукового гуртка «Основи забезпечення якісних показників при приготуванні кормів» його керівник д.т.н., проф. Дмитро Олександрович Мілько підняв питання норм академічної доброчесності відповідно Закону України «Про освіту» та особливу приділив увагу його роз’ясненню

Академічна доброчесність базується на простих та зрозумілих цінностях: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність та відвага. Повага до власної думки починається з поваги до думок інших, а повага до власного тексту – з поваги до чужих. Чесність у навчанні є базовою умовою побудови довіри між студентами. Відвага ж є здатністю чинити доброчесно всупереч страху чи тиску та вимагати від себе того ж, чого очікуєте отримати від інших. Ці постулати є основою чесного функціонування спільноти довіри, взаємоповаги та честі.

Часто у студентів виникають ідеї та трапляються практичні випадки недоброчесних практик у навчанні – це списування. Які б не були їх причини завжди необхідно поважати думку своїх товаришів і викладачів та не вдаватися до хибних вчинків.

Згідно плану гуртка затвердженого керівником за 1 семестр 2019-20 навчального року його учасники розглянули наступні питання:

  1. Корми – універсальний продукт
  2. Основи розрахунку поживності кормів
  3. Особливості годівлі тварин
  4. Забезпечення нормального фізіологічного розвитку тварин

Свої результати досліджень члени гуртка представили на VII Всеукраїнській науково-технічній конференції магістрантів і студентів ТДАТУ (11-22 листопада 2019 р.) та відповідно оформили тези в збірники наукових праць.

Варто наголосити, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху нашого університету та країни в цілому, а ерудована молодь готова зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.