25 лютого 2020 року був укладений договір між Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та ТОВ «СВАГ-КОТЛИ» м. Мелітополь Запорізької області з метою проведення спільних досліджень по розробці та проектуванні гідравлічної системи гідрооб’ємного рульового управління самохідного обприскувача з двома управляємими осями «Туман 2М» Наукові дослідження проводяться згідно науково-технічної програми ТДАТУ «Підвищення надійності технічних і зрошувальних систем та комплексів АПК» (номер державної реєстрації 0116U002743).

Відповідальними виконавцями було призначено викладачів кафедри ТСС АПК: д.т.н., проф. Д.П. Журавля та старшого викладача К.Г. Петренко. Також був розроблений та затверджений календарний план проведення наукових досліджень.

Викладач кафедри ТСС АПК д.т.н., професор Журавель Д.П.