Вітаємо Костянтина ПЕТРЕНКО старшого викладача кафедри технічного сервісу та систем в АПК Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з Днем народження!

Вітаємо Костянтина ПЕТРЕНКО з Днем народження!

Шановний пане Костянтину!

Прийміть щиросердечні вітання з Днем народження!

Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів. Сподіваємось, що Ваші великі звершення ще неодноразово сприятимуть вдосконаленню освітньої та наукової діяльності ТДАТУ. Віримо, що Ваш професіоналізм буде джерелом стабільної та результативної роботи нашого колективу. Тож нехай за працьовитість, душевність, життєлюбність і доброту доля винагородить Вас міцним здоров’ям, підтримкою близьких та втіленням усіх задумів.

Бажаємо Вам успіхів у роботі, достатку, радості, удачі, щастя, любові. Нехай життя б’є ключем, хай люди шанують, а рідна домівка буде наповнена теплом і затишком. Щастя та процвітання Вашій родині, усім близьким та оточуючим!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК