Вітаємо Радмілу СКЛЯР доцента кафедри технічного сервісу та систем в АПК, завідувачку відділу моніторингу якості освітньої діяльності Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з Днем народження!

Вітаємо Радмілу СКЛЯР з Днем народженняБажаємо жити з почуттям гордості в душі, з відчуттям щастя в серці, з доброю надією і з красивою мрією. Нехай у Вас завжди буде відмінний настрій, здорові Ви і Ваші рідні та близькі! Любові вам і теплих стосунків у сім’ї, поваги і обожнювання від колег і друзів! Нехай робота йде на лад, життя б’є ключем, будні не будуть сірими, а вільні дні — яскравими і незабутніми! Нехай оточують тільки улюблені речі, улюблені люди, улюблені заняття і улюблені страви. Нехай кар’єра зростає разом з достатком, а колеги поважають і цінують.

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК