Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібові. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була ї залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК щиро вітає всіх, хто причетний до аграрного сектору, з Днем працівників сільського господарства України!

Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

z-dnem-pratsivnykiv-silskogo-gospodarstva-ukrayiny-2020

Хай хліб росте і трави зеленіють,
Від праці ваші руки не грубіють,
А душі залишаються живими.
І радістю навіки одержимі!
Хай господарство тільки багатіє,
І кожний так працює, як уміє,
Щоб ви були щасливі і багаті,
І сміх, і радість в кожній вашій хаті!!

З Днем працівників сільського господарства!

З повагою колектив кафедри технічного сервісу та систем в АПК