Науково-дослідна робота студентів є одним з найважливіших засобів підвищення якості підготовки та виховання фахівців з вищою професійною освітою, які були б здатні творчо застосовувати в практичній діяльності досягнення науково-технічного та культурного прогресу.

На кафедрі ТСС АПК працює 15 наукових гуртків в роботі яких задіяні 44 студенти. Залучення до науково-дослідної роботи студентів дозволяє використовувати їх творчий потенціал для вирішення актуальних завдань НДР. Наково-дослідна діяльність студентів є невід’ємною складовою частиною навчання та підготовки кваліфікованих фахівців, здатних самостійно вирішувати професійні, наукові й технічні завдання.

Завдяки спільній праці студентів в науковому гуртку «Удосконалення технології та розробка конструкцій для відновлення деталей машин» під керівництвом доц. Паніної В.В. представлена на конкурс науково-дослідна робота: «Технічний сервіс обладнання тваринницьких ферм» магістрантки 14МБ АІ групи Атаманової Ф. І. Робота інших студентів в науковому гуртку також пройшла апробацію у вигляді тез на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» (02-27 листопада 2020 р.), яка організована кафедрою ТСС АПК:

– Атаманова Ф.І. Ремонт обладнання тваринницьких ферм в Мелітопольському районі;

– Михальчук М.В. Технічний сервіс сільськогосподарської техніки;

– Сапальов А.В. Відновлення робочих огранів сільськогосподарських машин.

Науково-дослідна діяльність студентів сприяє формуванню готовності майбутніх фахівців до творчої реалізації отриманих в ТДАТУ знань, умінь і навичок, забезпечує оволодіння методологією наукового пошуку.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна