На сьогоднішній день досить актуально мати можливість підвищувати свій професійний рівень та отримувати якісно нові знання в іншій сфері діяльності, реалізовуючи свій потенціал. Послугами курсів підвищення кваліфікації можуть скористатися менеджери, педагогічні та медичні працівники, співробітники сфери послуг та ін.

На базі кафедри ТСС АПК  в листопаді 2020 року були організовані курси підвищення кваліфікації для співробітників приватного акціонерного товариства «Племзавод «Степной». Слухачами курсів стали головний інженер Макаренко П.В., начальник машинного двору Терпимов О.А., начальник автогаража Калінін О.С. і пройшли навчання за такими напрямами:

• «Огляд сучасних технологій відновлення деталей» (навчання проводив доц. Смєлов А.О.);
  • «Критерії ефективності проведення технічного сервісу» (навчання проводив  доц. Шокарев О.М.);
  • «Моделювання оптимального складу машино-тракторного парку господарства який планується обслуговувати» (навчання проводив доц. Шокарев О.М.);
  •  «Вибір універсальних засобів вимірювання при ремонті машин» (навчання проводила доц. Паніна В.В.). (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна