Сьогодні, 17 листопада, відзначається Міжнародний день студентів. Дата пов’язана з сумними подіями, які мали місце в XX столітті. Так, цього дня у 1939 році понад 1200 студентів Чехословаччини були заарештовані й поміщені в концтабір, частину з них розстріляли. Для вшанування пам’яті про цю молодь і був проголошений Міжнародний день студентів.

У день студента колектив кафедри ТСС АПК  бажає всім студентам насолоджуватися кожним днем. Нехай викладачі будуть поблажливими, сесії – легкими, стипендія – підвищеною, вечірки – запам’ятовуються, друзі завжди будуть поруч. Бажаємо, щоб безсонні ночі і нескінченне зубріння не були марними. Нехай весь багаж знань, який ви набудете протягом студентських років, стане запорукою щасливого і заможного життя!

З Днем студента вас вітаємо!

Щастя й радості бажаємо!

Щоб була у всьому вдача