pidruchnyk-osnovy-proektuvannja-tvarynnyckyh-pidpryjemstv

Вітаємо з виходом у світ підручника «Основи проектування тваринницьких підприємств» для здобувачів ступеня вищої освіти закладів вищої освіти (Видавничий  дім  «Кондор»). Автори: к.т.н., професор Олександр Григорович Скляр, к.т.н., доцент Наталія Іванівна Болтянська

Рецензентами виступили:
В.Г. Мироненко доктор технічних наук, професор, завідувач відділу Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Національної академії аграрних наук України.
В.Т. Дмитрів доктор технічних наук, доцент, завідувач кафедри механізації та автоматизації тваринництва Львівського національного аграрного університету.
А.А. Волков генеральний директор ПАТ «ПЛЕМЗАВОД «СТЕПНОЙ», заслужений працівник сільського господарства України.

Підручник складається з восьми розділів і в ньому висвітлено технології утримання тварин, основи технології кормоприготування, будову, робочі процеси і регулювання наявних машин та обладнання, варіанти технічних рішень, що можуть бути застосовані для виконання механізованих операцій, методи обґрунтування і розрахунку параметрів технологій та визначення конструктивних параметрів і режимів роботи машин, критерії оцінювання ефективності роботи фермської техніки, правила експлуатації та обслуговування машин, принципи ресурсозбереження, головні напрямки і тенденції розвитку механізації тваринництва.