voda-i-vodni-resursy-v-tehnolohichnyh-procesah-pidpryjemstv-apkВітаємо з виходом у світ навчального посібника «Вода і водні ресурси в технологічних процесах підприємств АПК» для здобувачів ступеня вищої освіти закладів вищої освіти (Видавництво  ВПЦ «Люкс»). Автори: к.т.н., доцент Сергій Іванович Мовчан, к.т.н., доцент Наталія Іванівна Болтянська

Рецензентами виступили:
В.Д. Войтюк доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технічного
сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П. Момотенка Національного університету біоресурсів і природокористування України, член Польської академії наук, академік Академії інженерних наук України.
О.В. Морозов доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри Науки про Землю Державного вищого навчального закладу Херсонський державний аграрний університет.
В.І. Лисенко доктор біологічних наук, професор кафедри геоекології та землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету.

Посібник складається з чотирьох розділів і в ньому наведена класифікація водних ресурсів, характеристика їх запасів і розподіл. Розглянуті види водоспоживання, основні споживачі води, їх особливості та вимоги. Викладені основи зрошувальних і осушувальних меліорацій, режим зрошення і техніка поливу сільськогосподарських культур, осушувальні і осушувально-зволожувальні меліорації, спеціальні види осушення.